HAKKIMIZDA

Akdemir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1993 yılında kurulmuştur. Aliağa Ağır Sanayi Bölgesinde 12 bin 500 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 46 bin m2 alan üzerinde üretim yapmaktadır. Haddehane üretim kapasitesi yapılan iyileştirmeler ve yatırımlarla 330.000 ton/yıl’a kadar çıkmıştır.

Akdemir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 8mm – 20mm ebatlarında düz ve nervürlü inşaat çeliği ile muhtelif ebatlarda kare-lama üretimi yapmaktadır. Üretimini 150x150mm kütüğün hammadde olarak prosese girişiyle başlatmaktadır.

İnşaat çeliği üretimi yapan firmalar arasında önde gelen kuruluşlardan biri olan Akdemir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş., şirket kültürü, çağdaş yönetim prensipleri, nitelikli personeli, kalitesi, güçlü finans yapısı ve ulaştığı yıllık cirosuyla Ege’nin ve Türkiye’nin önemli firmaları arasında yerini almıştır.

Akdemir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. başta en büyük ortağı Şahin-Koç Çelik Sanayi A.Ş. olmak üzere 6.000.000 TL sermayeli, çok ortaklı bir anonim şirketidir.

AKDEMİR ÇELİK SAN. ve TİC. A.Ş. ® 2011
web tasarım